tel. 44 788 40 00, kom. +48 503-550-505 e-mail: biuro@profimmer.pl
social icon social icon

Ogrody zimowe, zabudowy tarasów

Ogrody zimowe to połączenie zaawansowanych technologiczne rozwiązań oraz nowoczesnego designu z przytulnością i urokiem Twojego mieszkania.
Jest to luksus bez kompromisów, który daje Ci możliwość delektowania się przestrzenią, światłem i zielenią przez cały rok.
Wartościowe ogrody zimowe tworzą dodatkową przestrzeń mieszkalną zapewniającą dobre samopoczucie i relaks przez cały rok, niezależnie od aury.
Doświetlają pomieszczenia, zapewniają bezpośredni kontakt z naturą i krajobrazem, nadając naszemu życiu nową jakość. Bez względu na skalę inwestycji, małe i duże ogrody zimowe można kształtować wedle własnych upodobań i indywidualnych potrzeb. Niemal nieograniczona swoboda planowania form, kolorów i wyposażenia umożliwia zastosowanie rozwiązań harmonizujących ze stylem budynku, bez względu na to czy jest to obiekt nowy czy modernizowany.
Latem rozsuwane drzwi mogą prawie zniknąć, a dom zyska doskonałe zespolenie
z ogrodem.
Tworząc projekt dla Ciebie, szukamy takich rozwiązań, które nie tylko idealnie dopasują się do Twojego domu, ale przede wszystkim do Ciebie i Twoich bliskich.

ogrody_zimowe.jpg

Zabudowy tarasów, balkonów, basenów. Niezależnie od temperatury, deszczu czy śniegu na zewnątrz, usiądź wygodnie w ulubionym fotelu - daj się przeniknąć niepowtarzalnemu nastrojowi tego miejsca, zrelaksuj się i ciesz się jego idealnym klimatem.
Przepełnione światłem, przytulne wnętrza zabudowanych tarasów posiadają nieodparty urok i zapewniają niepowtarzalną okazję bezpośredniego obcowania z naturą. Tak jest w przypadku indywidualnych projektów, dzięki którym każdy projekt zabdowy staje się prawdziwym unikatem. Każdą konstrukcję można harmonijnie dopasować do architektury budynku, zarówno nowego jak i modernizowanego. Poza wieloma zaletami zabudowy tarasu jest jeszcze jedna równie ważna, tego typu inwestycja podnosi prestiż
i zwiększa wartość nieruchomości.
Począwszy od projektu poprzez wykonanie i montaż oferujemy naszym klientom profesjonalne zabudowy balkonowe chroniące przed wiatrem, deszczem, śniegiem.
Jako dodatkowe atuty tego rozwiązania można wymienić: osłonę mieszkania przed hałasem i gwarem ulicznym oraz poprzez odgrodzenie balkonu przed warunkami atmosferycznymi dodatkowe docieplenie lokalu.

zabudowy.jpg

Biuro handlowe:
ul. Lipowa 7
97-400 Bełchatów
tel. 503 550 505

logo

Produkcja / magazyn:
ul. Kolorowa 25
(teren Boruty)
95-100 Zgierz
tel. 500 300 890

Siedziba: PROFIMMER Beata Stępień, ul. Wojska Polskiego 2, 97-400 Bełchatów, tel. 44 788 40 00

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności